Home General Türkiye
On August 26 the forum will be fully closed. Read more details in this thread.

Go4StrikeofKings : SSS (SIkça Sorulan Sorular)

HypatiAHypatiA Member Posts: 4 Rookie
Merhaba, 

Go4StrikeofKings süresince aklınıza sıkça takılan ve muhakkak bilmeniz gerekenleri bir çatı altında topladık! 

1. Turnuva günü kaç tane maç atıyoruz?
Cevap: Go4StrikeofKings her Pazar günü başlar ve turnuva tamamlanır. Yani turnuva gününüz içerisinde tüm maçlarınızı oynayıp turnuvayı tamamlıyorsunuz. 

2. Tüm maçlar BO1 mi yoksa Yarı Final ve Final maçları farklı mı?
Cevap: Yarı Final ve Final maçları Best of 3 (yani üç maçlık seri) üzerinden oynanmaktadır. Kalan diğer maçların hepsi BO1 (tek maç) oynanır. 

3. Bizim rakip ne zaman belli oluyor? 
Cevap: Katıldığınız turnuvanın "Turnuva Ağacı / Bracket", turnuva başlamadan hemen önce belli olur. Yani saat 14:00 gibi. Dolayısıyla turnuva sayfasını sürekli takipte kalmanızı şiddetle öneriyoruz. 

4. Maçlarımızı hangi haritada / oyun modunda oynuyoruz? 
Cevap: Lütfen açtığınız oyunları 5v5 Büyük Savaş -Antaris Savaş Alanı- haritasında oluşturunuz. 

5. Rakibimizi Nasıl buluyoruz?
Cevap: Turnuva ağacından hangi rakip ile eşleştiğinizi öğrendikten sonra, rakibin oyuncularını ekleyerek oyun içi lobi kurup aranızda maçınıza, Turnuva Ağacında belirtilen saatte başlamanız gerekiyor. Muhakkak maçınızı tamamladıktan sonra, maç sonuç ekranınızın "Ekran Görüntüsünü" alıp,  ESLPlay üzerindeki maç sayfanıza yüklemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, kazandığınızı / kaybettiğinizi ispat etmeniz zorlaşmaktadır. 

6. Maç saatimizi nereden öğreniyoruz?
Cevap: Maç saatleriniz de Turnuva Ağacında yer alan eşleşme bölümünüzde mevcuttur. Eşleşmenizin "vs" yazısına tıklayarak maçınızla ilgili detaylı sayfanıza ulaşabilirsiniz. Bu sayfada rakibiniz, saat ve maç sonuç yükleme bölümünü göreceksiniz. 


7. Turnuvaya Katılım ödüllerimizi nasıl alıyoruz?
Cevap: Turnuva tamamlandıktan sonra 1-2 gün içerisinde, ESLPlay sistemi üzerinden sizlere, (ESLPlay'e kaydettiğiniz email adresinize) hem özel mesaj + hem de kayıtlı eposta adresinize bir form gönderilmektedir. Bu formu muhakkak gönderilmesi itibariyle doldurup göndermeniz gerekiyor. Aksi takdirde size ödüllerinizi sistem üzerinden yükleyemiyoruz. 

Ayrıca sitede bir sohbet penceresi açılıyor buradan rakip takıma yazabilirsin ya da rakip takımdaki oyuncuların profillerine gidip oradan oyun hesapları butonuna tıklayarak oyun için eklleyebilir ve buradan iletişim kurabilirsiniz


8. Maçla ilgili / Rakiple ilgili büyük bir sıkıntımız var ne yapacağız?
Cevap: Lütfen turnuva günü takımınızın bir oyuncusu muhakkak Discord'da #strikeofKings kanalında bulunsun. Adminlerimiz sizlere bu kanal içerisinde canlı destek vermektedir! Burada çözemediğiniz her sorun için de sistem üzerinden bize "ticket" atabilirsiniz. 

Eğer rakibiniz vaktinde gelmediyse, durumu maç sayfanızdan protest ticket açarak yetkililere bildiriniz.

9. Canlı Destek lazım sorularım var.
Cevap: O halde hemen Discord kanalımıza bekliyoruz! Adminlerimiz size yardımcı olacaktır!
https://discord.gg/xxCPv


Turnuvalarda başarılar!
Sign In or Register to comment.